b-movies.gr - horror : sci-fi : exploitation : fantasy
Home
b-mission
b-news
b-movies
b-people
b-άρθρα
b-TV
b-events
Polls
Επικοινωνία
Φιλικά sites
Links
Search
Αναζητηση για:

Στην κατηγορία:


Valid XHTML 1.0 Transitional

horror : sci-fi : exploitation : fantasy

Frank De Felitta Frank De Felitta
Σκηνοθέτης, Παραγωγή, Σεναριογράφος

Πραγματικό όνομα: Frank Paul De Felitta
Ημ/νια γέννησης: 1921
Ημ/νια θανάτου: 2016
Τοποθεσία γέννησης: Νέα Υόρκη, ΗΠΑ
Aliases: Frank P. De Felitta, Frank DeFelitta
ZERO POPULATION GROWTH (1972) (Μ. Βρετανία) (Παραγωγή, Σεναριογράφος)
DARK NIGHT OF THE SCARECROW (1981) (ΗΠΑ) (Σκηνοθέτης)
THE ENTITY (1981) (ΗΠΑ) (Σεναριογράφος)


Login Username:

Password:



Login with facebook Δεν είστε μέλος; Γραφτείτε εδώ!

Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
corner © 2006-2019 b-movies.gr - Copyright notice - User Agreement - Privacy Policycorner
Created by thanpa